Gitary Gretsch Electromatic Jet, Hollow Body

Toto nie je Heuréka alebo zľavomat.
Na tomto webe sú vychytávky, ktoré padnú do oka a málokto o nich vie!

Najobľubenejšie Gitary Gretsch Electromatic Jet, Hollow Body

Tags.sk a semiakustické gitary Gretsch. Možno preto, že Gretsch prišiel v čase, keď rock 'n' roll bol veľkým treskom pre mládežnícku kultúru, bude to vždy značka dedičstva. Je to prípad klasiky, ktorá nikdy nevyjde z módy. Ale pre všetky zmeny, ktoré urobili v priebehu rokov v závode Gretsch v Brooklyne na jeho gitárach je niečo nezmenené, akoby boli objavené dnes v podkroví.

Vidíme ich často

Sortiment Vintage Select spája niektoré nezabudnuteľné a uctievané funkcie spoločnosti Gretsch, čo vedie k pozoruhodnej pocte skutočne inšpirujúcemu veku gitár.
Bogner Insulated Ski jacket, Fire + Ice, Kiara, Cathy

Mal ich asi každý

Gretsch bol nielen najväčším výrobcom hudobných nástrojov na začiatku 20. storočia, ale zameriaval sa hlavne na bicie a banjos.

Široká škála gitár


V roku 1985 sa značka Gretsch vrátila do rodiny pod veľkým vnukom zakladateľa Freda W. Gretscha. Od tej doby sa značka stala hlavným hráčom s mnohými umeleckými doprovodmi a modelmi, ktoré uspokojujú široké spektrum hráčov od začiatočníkov až po profesionálov

Novinky a vychytávky podľa recenzií, zaujímavosti

Gitary Gretsch sú odlišné

Schecter Vintage biela OMEN-6 je ďalšou z najlepších gitár Schecter. Má rovnako pôsobivý hardvér ako čierna verzia.

Charakteristický zvuk Gretsch nie je ako žiadny iný, dokáže preklenúť priepasť medzi jasným vrhnutím a hlbokým hrdlom vrčania. Predstavte si, že by ste si mohli vziať dve protiľahlé gitary, Fender Tele a Gibson duté telo, extrahovať tie najlepšie vlastnosti oboch a dať ich do jedného nástroja - to je druh kúzla, vďaka ktorému sú gitary Gretsch tak odlišné.

Unikátny zvuk

Unikátny zvuk pochádza z kombinácie dreva (zvyčajne javor), dizajnu a elektroniky. Štandardným snímačom Gretsch od 40. rokov 20. storočia

Unikátny zvuk pochádza z kombinácie dreva (zvyčajne javor), dizajnu a elektroniky. Štandardným snímačom Gretsch od 40. rokov 20. storočia je jednozávitový DynaSonic (pôvodne Gretsch-DeArmond Fidelatone). Gretsch bol na čele vývoja humbuckerov s filtrom Filter'Tron , ktorý bol navrhnutý v roku 1954 pre spoločnosť Chet Atkins, niekoľko rokov predtým, ako ich Seth Lover a Gibson navrhli a patentovali.

Gretsch Vintage Select

Tieto nástroje sú inšpirované gitarami zlatej éry 50. rokov a 60. rokov 20. storočia. Modely ako Gretsch G6120T-59 Vintage Select Edition 1959 Chet Atkins sú vybavené špecifikáciami ročníka vrátane klasických štýlov a prevedení, klasických snímačov TV Jones, dobových koncoviek a mostov, klasických rozložení a prepínania ovládacích prvkov a dokonca aj veku a väzieb a vložiek.

Grestch Limited Edition

Medzi nástroje ako Gretsch Limited Edition G6136T-DCHFL Falcon Dark Cherry Stain patria nápadné úpravy a vylepšené funkcie a stretnutia. Tieto malé šarže sú úžasne individuálne s bohatým tónom a sú určené pre hráčov, ktorí hľadajú individualizovanejšiu hranu.

Gretsch Electromatic Series

Gitary, ktoré sú zamerané na stredný trh, dostávajú svoje meno od prvých elektrických gitár, ktoré Gretsch predstavil v roku 1939. Gretsch Electromatic series ponúka cenovo dostupnejšie verzie mnohých profesionálnych sérií, ktoré obsahujú mnoho z kľúčových charakteristík, ako sú vložky miniatúr alebo hrbov. , veľké zviazané f-diery, závesný vreteník koncom 50. rokov. Najpopulárnejším modelom tejto rady je Gretsch G5420T.

Skvele vyzerajúci nástroj

Aj keď je zvuk z dlhodobého hľadiska dôležitý, nemožno poprieť, že každý gitarista chce skvele vyzerajúci nástroj. Hellraiser je určite ten, na ktorý bude pôsobiť.

Doplnenie individuálnych ovládacích prvkov hlasitosti snímania, hlavného tónu a hlavnej hlasitosti s obvodom výtoku výšok poskytuje intuitívne ovládanie nastavení snímania a tónov. Tento jedinečný podpisový prístroj má tiež spodnú súpravu mahagónového krku pre ľahký prístup a výkon, vavrínový hmatník s uhlopriečkou 12 palcov s 22 strednými jumbo pražcami, vibračnú koncovku Bigsby B50 a ukotvený mostík Adjusto-Matic.

Sledujte G5655TG Electromatic

G5655TG Electromatic Jr. Single-Cut s Bigsby a Gold Hardware sa vyznačuje telesom menšej veľkosti s komorovým stredovým blokom zo smreku pre dynamickú rezonanciu, vysoký zisk a ľahké pohodlie. Živé a hlasné gitary Electromatic Center Block Jr. sú navrhnuté pre čistý a výkonný zvuk Gretsch pri vysokej hlasitosti. Všetky tieto nové modely, ktoré sú precízne zostavené so základným zvukom, štýlom a hrateľnosťou spoločnosti Gretsch, poskytujú neohrozenú a elektrizujúcu autentickosť, ktorá oddeľuje Gretsch po celé desaťročia. Je to samotný zvuk cti - hrajte hrdí.

Umývajte si ruky, Covid-19 vie, že nie ste Gates!

Informácie z Internetu, ktoré sa Vám zídu

Čo je doma, to sa ráta, autentické zvuky.

Autentické zvuky sú na dosah ruky s flexibilným rozložením ovládacích prvkov, ktoré sa skladá z prepínača s trojpolohovým prepínaním snímača, hlavnej hlasitosti s obvodom výtoku z výšky, hlavného tónu, ovládacích prvkov hlasitosti snímania mostíka a krku. Pridajte klasický čierny povrch, rozšírené vankúšiky zo začiatku 50. rokov, perleťové vložky Hump Block so zodpovedajúcimi vložkami na vyzdvihnutie a zlatý hardvér, plus ďalšie jemné prvky vrátane zabezpečeného mosta Adjusto-Matic, matice Graph Tech NuBone, gombíky s šípkami a koník Bigsby B60 pre duté telo, ktorý slúži ako klasický trik a buchot ako žiadny iný.

Hollow Body Single-Cut Bigsby

G5420TG Limited Edition Electromatic '50s Hollow Body Single-Cut s Bigsby vzdáva hold pocteným dutým telom Gretsch z polovice 50. rokov. Klenutá javorová horná časť je vybavená zosilnením zvuku a veľkými F-otvormi pre preslávenú šírku zvuku, zatiaľ čo javorový krk s palisandrovým hmatníkom vám umožní ľahko preletieť klasickými olizami. Snímače Dual Black Top Filter'Tron vytvárajú hromovú, všestrannú zvukovú paletu, ktorá vás prevedie katalógom klasických jazzových, bluesových a rockových tónov.

Electromatic '50s Hollow Body Single-Cut s Bigsby vzdáva hold pocteným dutým telom Gretsch z polovice 50. rokov. Klenutá javorová horná časť je vybavená zosilnením zvuku a veľkými F-otvormi pre preslávenú šírku zvuku
Niet pochýb, že Gretsch Jet Baritones sú špeciálne hudobné nástroje, ale v Electromatic cenovke určite lákajú každého
Jednoducho ale v barytóne

Niet pochýb, že Gretsch Jet Baritones sú špeciálne hudobné nástroje, ale v Electromatic cenovke určite lákajú každého, kto chce pridať baryton do svojej hry. Ani jeden z barytonov nepôsobil nijako. Intonácia a ladenie boli solídne. Akonáhle si zvyknete na zvukovú hmatateľnú geografiu a hmotnosť, sú to mimoriadne hrateľné nástroje.

"A Declaration of the Independence of Cyberspace"