Gitary Schecter, Banshee, Omen Extreme

Toto nie je Heuréka alebo zľavomat.
Na tomto webe sú vychytávky, ktoré padnú do oka a málokto o nich vie!

Skúste niečo iné ako Fake News!

Tags.sk a gitary Schecter. Najprv je dôležité zvážiť, prečo by ste si mali zvoliť Schecter. Ide o špičkovú gitarovú značku, o čom svedčí pôsobivý zoznam umelcov, ktorí ju podporujú. Schecter to je aj Zakk Wylde! Uzavrel partnerskú dohodu so spoločnosťou Schecter Guitar Research, ktorá bude distribuovať značku Wylde Audio do celého sveta prostredníctvom distribučnej siete vo viac ako 70 krajinách. V súčasnosti Schecter oslovujú prevažne hráčov z metalu a hard rocku, ktorí hľadajú dostupnejšiu alternatívu k ESP.

Bez problémov

Stručne povedané, spoločnosť Schecter robí gitary, na ktoré môžete byť hrdí, že ich môžete vyzdvihnúť v obchode a isť hrať. Sú dokonale pripravené na cestu za úspechom. Wylde Audio Blood Eagle.

Fender, Gibson?

Pokiaľ ide o gitary, naozaj môžete počuť skvelý zvuk a dokonca aj hrať, ale ceny sa začínajú prudko zvyšovať, keď sa dostanete k slávnym značkám, ako sú Fender, Jackson a Gibson.

Široká škála gitár


Spoločnosť ponúka širokú škálu gitár a basov, ktoré sú ideálne pre rýchle a tvrdé hranie a zároveň sa hodia k iným súčasným hudobným štýlom, ak to hráč uzná za vhodné. Mnoho z ich gitarových modelov majú duálne EMG humbuckery s trojpásmovým prepínaním, pekné priestranné pražce a hardvér, ktorý pomáha udržať vaše ladenie na mieste bez ohľadu na to, ako agresívne by ste mohli hrať.

Novinky a vychytávky podľa recenzií, zaujímavosti

OMEN-6 Vintage biela

Schecter Vintage biela OMEN-6 je ďalšou z najlepších gitár Schecter. Má rovnako pôsobivý hardvér ako čierna verzia.

Mnoho gitaristov bolo týmto modelom obzvlášť potešených, keď si všimli fantastický zvuk a hrubý materiál, ktorý pomáha každej note zvučne vyniknúť. Bez ohľadu na to, ako by sa váš štýl hry mohol zblázniť, niet pochýb o tom, že úžasný pocit, že si dokážete nechať notu udržať čo najdlhšie.

Elektrická gitara Schecter Banshee-6 FR Extreme kombinuje profesionálne funkcie do jednej dostupnej gitary. Ak hľadáte modernú všestrannosť a tradičný štýl, je to tak. Teleso Banshee-6 je dobre vyvážené a telo mahagónu zakončené pekným prešívaným javorom, ktorý sa hrdo zobrazuje prostredníctvom prasknutia.

Kvalita zvuku Schecter

Stručne povedané, spoločnosť Schecter robí gitary, na ktoré môžete byť hrdí, že ich môžete vyzdvihnúť v obchode a isť hrať

Prichádza ako pekný kompromis medzi matným a lesklým povrchom. Zachytáva svetlo úžasne bez toho, aby vyzeralo príliš otupene, napriek nedostatku skutočného lesku.

Tunery Tune O Matic

Môžete si dať túto Schecter gitaru cez zvonenie a byť tak agresívny, ako chcete, a bude to držať celú cestu. Tunery Tune O Matic a tunery navrhnuté spoločnosťou Schecter budú tiež spolupracovať, aby vás dokonale ladili. To neubližuje, že OMEN-6 je tiež dosť pekný. Vložka do pražcovej podložky sa skladá z jedinečného zrkadlového gotického krížového dizajnu a lesklá čierna povrchová úprava je dokonale vyvážená väzbou zo slonoviny, ktorá lemuje celú prednú časť tela.

Schecter Stiletto Extreme-4

Našťastie kvalita a úžasné ceny basových gitár Schecter sa odrážajú aj v ich výbere basov. Jednou z najlepších hodnôt je bezpochyby Stiletto Extreme-4. Čierna čerešňová povrchová úprava je obzvlášť obľúbenou voľbou. Táto basa hrá neuveriteľne dobre. Zatiaľ čo veľa hráčov siahne po spodných koncových basových modeloch P v tejto cenovej kategórii, umožní vám to hrať niektoré skutočne hladké a silné basové línie, ktoré sú dokonale hodné pre štúdio a cestu.

Schecter Guitar Hellraiser

Zoznam Schecter Guitar nebude úplný bez modelu Hellraiser C-1. Model čiernej čerešne je obzvlášť nádherný, najmä ak je kombinovaný s prešívanou javorovou hornou časťou a väzbou abalone. Vždy chladné gotické vykladania sa vyrábajú tiež pomocou omamných látok.

Skvele vyzerajúci nástroj

Aj keď je zvuk z dlhodobého hľadiska dôležitý, nemožno poprieť, že každý gitarista chce skvele vyzerajúci nástroj. Hellraiser je určite ten, na ktorý bude pôsobiť.

24 extra jumbo pražcov a 4 gombíky pre maximálnu kontrolu tónov. Tenký krk tvaru C tiež uľahčí hranie pre tých z vás, ktorí prechádzajú z bežných gitár. Aj keď je zvuk z dlhodobého hľadiska dôležitý, nemožno poprieť, že každý gitarista chce skvele vyzerajúci nástroj. Hellraiser je určite ten, na ktorý bude pôsobiť.

Sledujte Schecter príslušenstvo

Je dôležité, aby ste sa o Schecter veľmi starali hneď, ako ho budete mať. Prinajmenšom potrebujete koncertnú tašku na uloženie, keď sa nepoužíva. Mať gitarový stojan je užitočné, ale nezabudnite ho umiestniť na miesto, na ktoré sa nedostane veľa premávky, aby ste predišli tomu, aby do neho niekto narazil.

Umývajte si ruky, Covid-19 vie, že nie ste Gates!

Informácie z Internetu, ktoré sa Vám zídu

Čo je doma, to sa ráta, Schecter je tá voľba.

Aj keď to môže byť únavné, vždy sa musíte prípad dostať von a potom ho po ukončení hry znova dať preč, je to jediný spôsob, ako zaistiť, aby vaša gitara zostala bez kazov alebo iného poškodenia tela. Okrem toho majte vždy po ruke aj handričku, aby ste ju mohli kedykoľvek utrieť.

Black Label Society

Ak zvažujete kúpu gitary Schecter, určite by ste mali zvážiť výber medzi strunovými basmi C-1, OMEN-6, vintage white OMEN-6, Stiletto Extreme 4 alebo Hellraiser C-1. Sú to nádherné gitary, ktoré vyhovujú rôznym potrebám a za každú cenu znejú úžasne. Spoločnosť podporuje mnoho veľkých hudobných kapiel, medzi ktoré patrí Avenged Sevenfold, Black Label Society, Chris Poland, Cradle of Filth, Danzig, Jeff Loomis of Arch Enemy, Lacuna Coil, Nine Inch Nails, Sevendust, The Cure a mnoho ďalších.

Ak zvažujete kúpu gitary Schecter, určite by ste mali zvážiť výber medzi strunovými basmi C-1, OMEN-6, vintage white OMEN-6, Stiletto Extreme 4 alebo Hellraiser C-1
Schecter Banshee Extreme je neuveriteľne všestranná gitara, ale tiež sa posúva na svoje miesto ako jedna z najdostupnejších gitár!
Jednoducho, ale všestranne

Schecter Banshee Extreme je neuveriteľne všestranná gitara, ale tiež sa posúva na svoje miesto ako jedna z najdostupnejších gitár! Táto séria je vybavená hardvérovým mostom Schecter alebo exkluzívnym špeciálnym Tremolom Floyd Rose 'Hot Rod'. Táto séria zvládne každého hráča bez ohľadu na úroveň. Každá gitara má krásny prešívaný javorový top s perleťovým pickguardom a je dodávaná v 4 ohromujúcich farbách, všetky zvýraznené zodpovedajúcim vreteníkom. Unikátne vektorové vložky dodávajú tejto gitare exkluzívny štýl, zatiaľ čo snímače Diamond Plus vám poskytujú všetku miestnosť potrebnú na doladenie vášho tónu!

"A Declaration of the Independence of Cyberspace"