Virtuálne Privátne Siete, VPN network

Toto nie je Heuréka alebo zľavomat a ani najlepšie ceny.
Na tomto webe sú vychytávky, ktoré padnú do oka a málokto o nich vie!

Skúste niečo iné ako Fake News!

Tags.sk predstavuje služby VPN, Virtuálnych privátných sietí. Tam hore nás stráži FIVE EYES so sídlom v MI6:)

Jedna z najrýchlejších a najbezpečnejších služieb VPN.

Bez špehovania

Five Eyes sice vie o všetkom, ale tí vo vašom okolí to nemusia vedieť. Ochrana súkromia na Internete je dôležitá a preto vznikli Virtuálne privátne siete, ktoré aspoň zablokjú vašu pravú IP adresu a v službe What is my IP uvidíte, že browsujete niekde z Tahiti alebo Guamu.

Proxy VPN

Pozor na Proxy VPN služby, tie vás v ničom nechránia, preto sú zadarmo. Ak neveríte, tak si to zistite práve pri "What is my IP". Ukáže vám vašu domovskú IP adresu. Tieto ponúkaju rôzne prehliadače. Takže nič!

Virtuálne Privátne Siete, VPN network. Spoločnosť Private Internet Access, PIA

Private Internet Access - PIA

Všimnite si pri Google, ak zmeníte IP adresu, Google okamžite žiada vašu identifikáciu, pobobne aj Tweeter!! Na Fakebook kašlem. Odkiaľ to vie, že odkiaľ ste sa predtým prihlasovali do netu? Totálne SPY alá činsky FACE DETECT!!
Čo je ruské Google Sergeya Mikhaylovicha Brina do toho, kde sa nachádzate?!!
Spoločnosť Private Internet Access, PIA, ponúka špecializované aplikácie pre takmer všetky operačné systémy, ako sú Windows, Linux, MacOS, iOS a Android, ako aj rozšírenia prehľadávača pre prehliadače Google Chrome, Opera a Mozilla Firefox. Inštalácia je pomerne rýchla a hoci sa aplikácia na prvý pohľad môže zdať komplikovaná, je veľmi ľahké si na ňu zvyknúť. Vďaka intuitívnemu rozhraniu je nastavenie požadovaných funkcií hračkou. Aplikácia PIA sa môže zdať, akoby bola vytvorená pre technických používateľov, ale keďže je ľahké ju používať, je ideálna aj pre začiatočníkov.

Novinky a vychytávky podľa recenzií, zaujímavosti

PIA VPN 3000 serverov

PIA má viac ako 3000 serverov vo viac ako 30 krajinách po celom svete.

Pri výbere služby VPN by ste mali brať do úvahy nielen počet serverov, ale aj pomer serverov k miestam. V tomto prípade PIA robí vynikajúcu prácu pri diverzifikácii umiestnení svojich serverov a ponúka užívateľom dostatok serverov na pripojenie na každom mieste.

Politika bez protokolov

Vychytávky z Internetu ak to potrebujete pre viacej projektov

Jedna z najrýchlejších a najbezpečnejších služieb VPN. Politika bez protokolov, silné šifrovanie. Vynikajúca voľba!

Program PIA

Jedno predplatné PIA vám umožňuje používať naraz až 10 zariadení. Týmto spôsobom budete môcť chrániť všetky svoje moduly gadget. Program PIA je k dispozícii pre systémy Windows, MacOS, Android, iOS, Linux a podporuje OpenVPN, čo znamená, že ho môžete nakonfigurovať na svojom smerovači, aby ste chránili celé pripojenie Wi-Fi.

Skryte svoju IP adresu

Skryte svoju IP, aby ste zabránili nežiadúcim expozíciám a únikom údajov. IP plášť maskuje vašu skutočnú IP adresu jednou z anonymných IP adries, spoločnosti Private Internet Access, čím efektívne chráni webové stránky a internetové služby od sledovania vašich návykov pri webovom prehliadaní, monitorovania toho, čo hľadáte, a odhaľovania vašej geografickej polohy. Po vytvorení zabezpečeného pripojenia k našej bezpečnostnej vrstve dostanete novú IP adresu, ktorá ukáže vaše pripojenie pochádzajúce z iného miesta.

Chráňte sa pred monitorovaním

Chráňte sa pred monitorovaním a odpočúvaním údajov Existuje niekoľko ľahko použiteľných a ľahko dostupných softvérových balíkov1, ktoré umožňujú spamerom a zločincom zachytiť vaše údaje a každý deň sa objavuje čoraz viac. Ukradnutie údajov a informácií z nezabezpečených spojení je čoraz jednoduchšie. Ak máte prístup na internet prostredníctvom verejných wifi hotspotov, zdieľaných internetových smerovačov alebo dokonca prostredníctvom svojho vlastného poskytovateľa, vaše dáta, súbory a súkromie môžu byť ohrozené

Blokovanie nechcených pripojení

Integráciou pokročilých funkcií brány firewall a filtrovania projektu Netfilter nikdy nedostanete žiadne nežiaduce pripojenia k počítaču alebo smartfónu

Integráciou pokročilých funkcií brány firewall a filtrovania projektu Netfilter nikdy nedostanete žiadne nežiaduce pripojenia k počítaču alebo smartfónu. Tento softvér na filtrovanie serverov poskytuje optimálny výkon a zabraňuje prenikaniu všetkých sieťových útokov. Vďaka PIA bráne firewall na úrovni siete a servera budú jediné otvory pre vonkajší internet len tie, ktoré ste vytvorili. Udržujte dvere zatvorené pre cudzincov.

Sledujte kvalitné šifrovanie

Služba využíva vysoko kvalitné šifrovanie založené na kryptograficky bezpečnom algoritme Blowfish CBC. Používa sa v spojení s protokolom OpenVPN a je schopný zabezpečiť vaše dátové prenosy. Tieto najmodernejšie technológie sú založené na kryptografických vzorcoch na vysokej úrovni, ktoré používajú organizácie pôsobiace na najvyššom riziku. Buďte si istí, že vďaka súkromnému prístupu na internet ste v bezpečí, a to aj na najnebezpečnejších hotspotoch a sieťach.

Umývajte si ruky, Covid-19 vie, že nie ste Gates!

Informácie z Internetu, ktoré sa Vám zídu

Virtuálne
Mesačná platba

9,29 EU

Mesačne

Dvojročná platba

2,50 EU

Mesačne

Ročná platba

3,10 EU

Mesačne

Čo je doma, to sa ráta, PIA poskytuje
Unlimited Bandwidth!!

Ochrana osobných údajov je v tomto období veľmi dôležitá, keď webové stránky dokážu pomocou verejne dostupných informácií vykresliť jasné obrázky o tom, kto ste, a dozvedieť sa, ktoré webové stránky navštívite.

Browsujte anonymne s VPN

Neobmedzený internetový servis v USA, Veľkej Británii, NL, Kalifornii, Rumunsku, Nemecku, Francúzsku, Švédsku a Švajčiarsku. Služby virtulálnej privátnej siete VPN, poskytujú neobmedzený a necenzurovaný prístup k celému internetu. Ak vás blokuje prísna cenzúra od vášho poskytovateľa internetových služieb alebo brány firewall, táto služba obíde cenzúru a bránu firewall a efektívne vám poskytne neobmedzený prístup prostredníctvom inej adresy IP z krajiny, ktorú ste si vybrali. Švajčiarske brány Private Internet Access poskytujú najvyššiu možnú mieru súkromia.

Neobmedzený internetový servis v USA, Veľkej Británii, NL, Kalifornii, Rumunsku, Nemecku, Francúzsku, Švédsku a Švajčiarsku
Ak je vaša identita ohrozená, anonymné prehliadanie a uverejňovanie anonymných príspevkov na fórach sú mimoriadne dôležité. Zabráňte vystaveniu.
Jednoducho, ale radšej výstižne

Ak je vaša identita ohrozená, anonymné prehliadanie a uverejňovanie anonymných príspevkov na fórach sú mimoriadne dôležité. Zabráňte vystaveniu. Okrem toho anonymné prehliadanie pomáha predchádzať ťažbe údajov a udržuje vaše dáta a identitu v tajnosti. Ochrana osobných údajov je v tomto období veľmi dôležitá, keď webové stránky už dokážu pomocou verejne dostupných informácií vykresliť jasné obrázky o tom, kto ste, a dozvedieť sa, ktoré webové stránky navštívite.

"A Declaration of the Independence of Cyberspace"