Hodinky Bear Grylls Luminox

Hodinky majstra prežitia v divokej prírode Bear Gryllsa, Luminox
Tieto hodinky určite patria do kategórie "Musim mať"!

Bear Grylls hodinky Luminox Survival Master Series

Medveďovi Gryllsovi mohli byť v Bulharsku udelené pokuty za zabitie a varenie žaby :)

Bear Grylls

Použitím vertikálneho aerodynamického tunela Bear Grylls a jeho tím vytvorili nový rekord Guinnessov svetový rekord pre najdlhší nepretržitý volný pád.

Hodinky Luminox

Perfektné antireflexný zafírový krištál. Vodotesnosť do 200 metrov. Čierny pásik Kevlar s podšívkou z prírodnej kože a dekoráciami.

Bear Grylls Luminox Survival Land Series


Discovery Channel objednal ďalšiu sériu s názvom Bear: Scenár najhoršieho prípadu. Prehliadka obsahuje zručnosti, ktoré sa naučil v 21 SAV, vrátane sebaobrany, vyhýbavého riadenia, parkouru, mestského prežitia a divočiny.

Novinky Luminox podľa sérii, Navy Seal

Bear Grylls Discovery

Predchádzajúci záznam bol americkým tímom 1 hodinu 36 minút. Na podporu celosvetovej detskej charity Global Angels. Modi napísal správu, že na zlepšenie ochrany životného prostredia a zmeny podnebia nie je miesto lepšie ako divočina Indie. Vyzval všetkých, aby sa naladili na kanál Discovery a pozreli si špeciálnu show. Discovery Channel uviedol, že predstavenie bude "úprimná a voľnobežná cesta" zameraná na ochranu prírody.

Modi a Bear Grylls

Hodinky Bear Grylls Luminox

Program ukazuje Gryllsa na dobrodružstve s Modim v národnom parku Jim Corbett v Uttarakhande.

Dôstojník SAS

Bear Grylls, bývalý dôstojník britských špeciálnych síl (SAS), uviedol, že je pre neho privilégiom podniknúť dobrodružstvo s PM Modim v indickej divočine. Povedal, že sa cíti poctený tým, že trávi čas s týmto pozoruhodným svetovým vodcom.

V epizóde natáčanej v Bulharsku v pohorí Rila v roku 2017 boli Gryllsom a americkým tanečníkom Derek Houghom zabité, vypitvané a varené žaby skôr, ako sa kúpali v jazere.

Dobrodružstvo prežitia

Program ukazuje Gryllsa na dobrodružstve s Modim v národnom parku Jim Corbett v Uttarakhande

Je to chránené územie a ministerstvo uviedlo, že posádka bola informovaná o tom, čo by mohli a nemohli urobiť počas treku :)

Informácie z Internetu, ktoré sa Vám zídu

Hodinky, náramky Luminox, ktoré musíte mať

Bear grylls luminox hodinky survival sea series 3729

Luminox Survival Sea 3729

Bear grylls luminox hodinky Survival Master 3749

Luminox Survival Master 3749

Bear grylls luminox hodinky Luminox Survival Land 3782

Luminox Survival Land 3782

Bear grylls luminox hodinky survival sea series 3723

Luminox Survival Sea 3723

Keď SAS, tak potom aj F-117 a F-22 Raptor

Luminox vytvoril pôvodnú sériu hodiniek F-117 3400 v 43 mm čiernom PVD obale z nehrdzavejúcej ocele. Obsahuje podrobné gravírovanie lietadla Nighthawk Stealth F-117, pre ktoré má Luminox patentovanú celosvetovú licenciu na hodinky so spoločnosťou Lockheed Martin. Druhá verzia tejto série, séria 6400, tiež čierna ako noc, bola vytvorená s väčším, odvážnejším a hranatejším dizajnom, ktorý evokuje chuť samotného lúča. Zarazí silnejší profil v puzdre z nehrdzavejúcej ocele 45 mm

Hodinky Luminox F-117 Nighthawk a F-22 Raptor

luminox hodinky Luminox F-22 raptor 9241m

Luminox
F-22 Raptor 9241m

luminox hodinky Luminox F-22 raptor 9241

Luminox
F-22 Raptor 9241

luminox hodinky  F-117 Nighthawk 6422

Luminox
F-117 Nighthawk 6422

luminox hodinky  F-117 Nighthawk 6421

Luminox
F-117 Nighthawk 6421

Kde ich predávajú?

Hodinky Luminox F-22 Raptor 9240 Series sú úžasným spôsobom, ako sa ubezpečiť, že nebudete meškať v žiadnom z dôležitých dátumov. Je to efektívne vyzerajúci čas, ktorý prekoná takmer všetky sociálne okolnosti. Úspešné náramkové hodinky si môžu uchovať mimoriadne presný čas, čo znamená, že vaše stretnutia už budú vždy presné.

Hodinky Luminox F-22 Raptor 9240 Series sú úžasným spôsobom, ako sa ubezpečiť, že nebudete meškať v žiadnom z dôležitých dátumov
Luminox už dlhšiu dobu pomáha vyrábať špičkové náramkové hodinky a hodinky Luminox F-22 Raptor 9240 Series sú bezprostredným výsledkom
Design, ktorý vás uchváti!

Tieto hodinky od odborníkov na hodinky v spoločnosti Luminox boli vytvorené pomocou času, pozornosti a presných prvkov, ktoré ste od tejto pozoruhodnej značky očakávali. Luminox už dlhšiu dobu pomáha vyrábať špičkové náramkové hodinky a hodinky Luminox F-22 Raptor 9240 Series sú bezprostredným výsledkom ich záväzku k vašej presnosti. Ak hľadáte ideálny spôsob, ako zvýšiť svoju presnosť, vyberte hodinky Luminox F-22 Raptor 9240 Series.

Ako Opus Dei ovláda najvyšši súd v USA

"A Declaration of the Independence of Cyberspace"