Srvátkový Whey Protein 80 koncentrát

Srvátkový Whey Protein 80 koncentrát isolate koktail sú produkty firmy The Protein Works
Ocenený kokteil koncentrát Srvátkových bielkovín vysokej kvality.

Skúste najpredávanejší Srvátkový koktail!

Tags.sk a Whey Protein 80 koncentrát, ktorý je víťazom vysoko vyhľadávanej ceny Best Protein Award v popredných odvetvových cenách FSN Product Awards. Najpredávanejšia Srvátková bielkovina 80, vysoko kvalitného proteínového koktailu vyrobeného z koncentrátu až po ultra čistý izolát známy ako Srvátka 90. Srvátka s obsahom 90% bielkovín, ktorá má neuveriteľne nízky obsah tukov a uhľohydrátov.

Koktail bez lepku

Whey Protein 80 Concentrate a jeho päťhviezdičkové hodnotenie vychádza z mimoriadne hladkej textúry, širokého sortimentu chutí a okamžitého miešania. Máte zaručenú nulovú dochuť, nulovú drvinu a je najbližšie k skutočnému kokteilu.

Whey Protein 80 Concentrate

Jedna porcia obsahuje až 82% bielkovín a má nízky obsah cukru, nízky obsah kalórií, nízky obsah tuku a nízky obsah cholesterolu. Proteínový kokteil zvyšuje príjem bielkovín kedykoľvek počas dňa.

Široká škála Whey Protein koktailov


Srvátkové Whey Protein koncentráty a koktaily. Tento jedinečný proteínový koktail bol vyvinutý bez kompromisov pomocou iba najkvalitnejšieho Srvátkového proteínového koncentrátu, ktorý dodáva masívny obsah 82% bielkovín - to je 20,6 g proteínu, 1,5 g uhľohydrátov a 101 kalórií na 25 g porcie. Nie je to náhoda, je to známe ako "matka všetkých proteínov".

Novinky a vychytávky podľa recenzií, zaujímavosti

Bezlepkový Whey Protein 80 Concentrate

Väčšina proteínových koktailov na dnešnom trhu vyrába výrobca tretích strán, sme iní. V spoločnosti The Protein Works vyrábajú všetky vlastné proteínové koktaily priamo tu vo Veľkej Británii v najmodernejšom výrobnom závode. To znamená, že trávia veľa času zdokonaľovaním každého aspektu produktu od chuti po textúru. Sortiment chutí, ktoré sú k dispozícii v bielkovine Whey Protein 80, je navrhnutý tak, aby udržal veci čerstvé.

Kvalita je bez lepku.

Srvátkový Whey Protein 80 koncentrát koktail

Srvátkový proteín sa spracováva pri nízkych teplotách, aby sa chránili proteínové frakcie a aby sa zaistilo, zostane v nedenaturovanom stave.

Strava bez lepku

Ich prácou je nájsť si absolútneho favorita a mať ho vždy po ruke, ale potom ho zmiešať s jednou alebo dvoma nepredvídateľnými príchuťami. S toľkými aby bolo z čoho vyberať a aby ste mali mať vždy pocit proteínovej hodiny! Aminokyseliny sú stavebnými kameňmi našich svalov a prirodzene sa vyskytujú v bielkovinách a ukázalo sa, že bielkoviny prispievajú k rastu a udržiavaniu svalovej hmoty.

Srvátkový proteín BCAA

Výsledkom je prvotriedna Srvátková bielkovina, ktorá je ideálna pre proteínové koktaily, pretože dodáva najvyššiu možnú nutričnú hodnotu. Srvátkový proteín 80 má vysoký obsah BCAA a nízky obsah tukov a cholesterolu, čo z neho robí zdravý proteínový koktail, ktorý sa konzumuje kedykoľvek počas dňa.

Okamžitá miešateľnosť

Srvátkový proteín nízkej kvality sa nikdy nemieša dobre, je to hneď červená vlajka, pre proteín Whey Protein 80 jednoducho potrebuje iba ľahké potrasenie a máte 100% zmiešanie.

Whey Protein z trávy

Proteín Whey Protein 80 jednoducho potrebuje ľahké potrasenie a máte 100% zmiešanie.

Whey Protein 80 je prírodný zdroj potravy, ako si viete predstaviť, a už roky je základnou súčasťou elitných športovcov. Naša Srvátková bielkovina, ktorá využíva silu prírody, pochádza z mlieka kráv pasúcich sa trávou, kŕmených trávou. Toto poskytuje najjemnejší proteín, pretože výskum ukázal, že mlieko z trávy obsahuje viac linolových kyselín a vyšších Omega-3 mastných kyselín ako mlieko od kráv obmedzených na chov v interiéri.

Informácie z Internetu, ktoré sa Vám zídu

Srvátkové Whey Protein koncetráty, koktaily 80 TPW

Whey Protein 80 Concentrate Banana Smooth

Koncentrát Banana Smooth

Whey Protein 80 Concentrate Caramel Macchiato

Koncentrát Caramel Macchiato

Whey Protein 80 Concentrate Vanilla Creme

Koncentrát Vanilla Creme

Whey Protein 80 Concentrate Wild Raspberry

Koncentrát Wild Raspberry

The Protein Works 80 Koktaily, to sa ráta

Môžu sa konzumovať takmer kedykoľvek počas dňa, aj keď pre optimálne výsledky odporúčame konzumáciu do jednej hodiny od tréningu. Toto je známe ako "zlatá hodina", keď sa vaše telo a svaly začínajú opravovať. Oživenie v akomkoľvek športe je kľúčom k výkonu. Neuveriteľné vlastnosti bielkoviny Whey Protein 80 znamenajú, že ju môžete vziať kedykoľvek, aby ste zvýšili príjem bielkovín a zabránili roztopeniu sa v čokoládovej krabici!

Whey Protein 80 Srvátkové koktaily ktoré môžete ochutnať

Whey Protein 80 Concentrate Choc Mint Brownie

Concentrate Choc Mint

Whey Protein 80 Concentrate Strawberries Cream

Koktail Strawberries Cream

Whey Protein 80 Concentrate Cherry Bakewell

Koktail Cherry Bakewell

Whey Protein 80 Concentrate Strawberry White Choc

Koktail Strawberry White

TPW Koktail Whey proteiny

Whey Protein 80 Concentrate Chocolate Silk

Chocolate Silk

Whey Protein 80 Concentrate Cheeky Choc Coconut

Cheeky Choc

Whey Protein 80 Concentrate Salted Caramel Bandit

Salted Caramel

Whey Protein 80 Concentrate Butterscotch Ripple

Butterscotch Ripple

Kde sú vyrobené?

Whey Protein 80 je vyrobený z najkvalitnejších Srvátkových bielkovín, ktoré si vybrali pre svoje ultračisté vlastnosti. Vyrába sa v najmodernejšom zariadení vo Veľkej Británii so široko uznávanou chuťou, aby sa vytvoril najkvalitnejší Srvátkový proteínový koktail. Keď vyrábajú všetky bielkovinové formulácie sami, každá Srvátková bielkovina ponúka tú najvyššiu čerstvosť.

Keď vyrábajú všetky  bielkovinové formulácie sami, každá Srvátková bielkovina ponúka tú najvyššiu čerstvosť.
Srvátka a kazeín sú považované za vysoko kvalitné proteíny, pretože obsahujú všetky aminokyseliny potrebné pre vaše telo.
Jednoducho, ale hlavne zdravo!

Pre fyzicky aktívnych sa odporúča mať 1,6 - 2,0 g proteínu na kg telesnej hmotnosti. tzn. niekto, kto váži 80 kg, by musel mať za cieľ mať 128 g - 160 g proteínu na deň. Rozdelenie na celý deň je najlepším spôsobom, ako optimalizovať príjem bielkovín. Bielkovinový proteín Whey Protein 80 sa dodáva v opätovne utesniteľnom fóliovom vrecku, aby sa zaistila čerstvosť a v každom výrobku je zahrnutá zdarma aj lopatka.

"A Declaration of the Independence of Cyberspace"