BCAA Extreme Proteiny, Leucín, The Protein Works

BCAA Extreme výrobky od firmy The Protein Works, je možné používať počas najdlhších, najsilnejších a najintenzívnejších tréningových záťaží. GMO Free, Gluten Free sú samozrejmosťou.

Skúste BCAA Proteínový Kokteil!

Tags.sk a BCAA firmy The Protein Works. Predstavuje ďalšiu generáciu aminokyselinových receptúr s najmodernejším pomerom L-leucín, L-valín a L-izoleucín 4: 1: 2, ako aj vrátane jedinečnej zmesi horčíka, vápnika a vitamínu C. BCAA Extreme je prášok BCAA schopný bojovať s únavou a podporovať imunitný systém počas tých najintenzívnejších tréningov, aké si môžete predstaviť. Aminokyseliny potrebujú športovci a tí, ktorí vedú aktívny životný štýl už roky. Proteínová syntéza a boj proti únave, keď ju najviac potrebujete. BCAA sú instantizované, takže sa ľahko rozpúšťajú vo vode a sú dostupné v rôznych osviežujúcich príchutiach vrátane úplne nového Blue Raspberry Juice. Dokonca ponúkajú aj neochutené na doplnenie kokteilu.

Leucín, Valin
Izoleucin

Ale napriek tomu, že sú jedným z najskúsenejších a testovaných produktov v oblasti športovej výživy v The Protein Works verili, že ju vylepšia. Získali tak najčistejšiu formu prémiového L-leucínu, L-valínu, L-izoleucínu.

Proteínová syntéza

Ukázalo sa, že prášková aminokyselina s rozvetveným reťazcom proteínov tiež zvyšuje syntézu proteínov o 33%, čo umožňuje ľahkú obnovu a rast svalov. Potom ich zmiešali s vybraným počtom vitamínov a minerálov o ktorých sa dokázalo, že spolupracujú s BCAA na zníženie únavy.

Široká škála BCAA práškov


Prášok BCAA Green Apple Spike od The Protein Works je ideálny pre každého, kto chce vylepšiť svoje bicepsy a zintenzívniť svoju hru v telocvični. Vyrobené z optimálneho pomeru 2: 1: 1 leucínu, izoleucínu a valínu, sú BCAA známe pre svoje vlastnosti pri budovaní svalov spolu so svojou schopnosťou zabrániť strate svalov. Môže sa brať ako záber BCAA pred tréningom, počas tréningu a po tréningu.

Novinky a vychytávky podľa recenzií, zaujímavosti

Branch Chain Amino Acids. Amino Acid Powders

BCAA Classic Cola Pop Extreme

Vyhľadajte vždy proteínové prášky s pečaťou tretej strany, ktorá zaručuje, že produkt spĺňa prísne kritériá pre zdravie. K dispozícii je niekoľko možností bezlepkovej Srvátkovej bielkoviny, ktorá vám pomôže budovať telo a zlepšovať výkon. Od The Protein Works aminokyseliny s rozvetveným reťazcom sú nesmierne populárne v športovej výžive, pretože pomáhajú podporovať rast svalov, zlepšujú vytrvalosť a zlepšujú regeneráciu.

Kvalita práškov BCAA

BCAA Ultra 5: 1: 1 bol navrhnutý s použitím najlepších aminokyselín s rozvetveným reťazcom na súčasnom trhu. Zatiaľ čo väčšina doplnkov BCAA na trhu obsahuje leucín, izoleucín a valín v pomere 2: 1: 1

BCAA Ultra 5: 1: 1 bol navrhnutý s použitím najlepších aminokyselín s rozvetveným reťazcom na súčasnom trhu. Zatiaľ čo väčšina doplnkov BCAA na trhu obsahuje leucín, izoleucín a valín v pomere 2: 1: 1, prielomový BCAA Ultra 5: 1: 1 je formulovaný s oveľa vyšším pomerom leucínu. Ideálne je absolvovať tréning s rýchlo sa vstrebávajúcim proteínom, ktorý napomáha indukcii syntézy proteínov a podporuje opravu a opätovný rast nového svalového tkaniva.

Strava s vyšším pomerom leucínu

Prášok BCAA Unflawored čiže neochutené, od The Protein Works je ideálny pre každého, kto chce vylepšiť svoje bicepsy a zintenzívniť svoju hru v telocvični. Vyrobené z optimálneho pomeru 2: 1: 1 leucínu, izoleucínu a valínu, sú BCAA známe pre svoju schopnosťou zabrániť strate svalov. Môže sa brať ako nakopnutie BCAA pred tréningom, počas tréningu a po tréningu.

BCAA Blue Raspberry Juice

BCAA Blue Raspberry Juice Pochádza z výlučne prísad prvotriednej kvality, BCAA obsahujú optimálnu rovnováhu leucínu, izoleucínu a valínu v pomere 2: 1: 1. Prášok bielkovín BCAA, ktorý je určený pre elitných športovcov a pravidelných návštevníkov telocvične, sa môže užívať počas celého dňa a počas tréningu, čím zabezpečuje, že má niekto aminokyseliny potrebné na to, aby prispel k rastu a udržiavaniu svalovej hmoty.

Osvedčené výhody BCAA

Jedným z najpopulárnejších spôsobov použitia BCAA je zvýšenie rastu svalov. Leucín BCAA aktivuje v tele určitú cestu, ktorá stimuluje syntézu svalových proteínov, čo je proces tvorby svalov. V jednej štúdii mali ľudia, ktorí konzumovali nápoj s 5,6 gramami BCAA po tréningu rezistencie, o 22% väčšie zvýšenie syntézy bielkovín svalov v porovnaní s tými, ktorí konzumovali nápoj s placebom.

Skvele urobený výrobok

Niektoré výskumy naznačujú, že BCAA môžu po cvičení pomôcť znížiť svalovú bolesť. Nie je nezvyčajné cítiť sa po tréningu deň alebo dva, najmä ak je váš cvičebný program nový

Niektoré výskumy naznačujú, že BCAA môžu po cvičení pomôcť znížiť svalovú bolesť. Nie je nezvyčajné cítiť sa po tréningu deň alebo dva, najmä ak je váš cvičebný program nový. Táto bolestivosť sa nazýva oneskorená svalová bolestivosť (DOMS), ktorá sa vyvíja 12 až 24 hodín po cvičení a môže trvať až 72 hodín.

Informácie z Internetu, ktoré sa Vám zídu

BCAA proteínové výrobky, ktoré môžete mať

BCAA Extreme Blue Raspberry Juice

BCAA Extreme Blue
Raspberry Juice

BCAA Extreme Classic Cola Pop

BCAA Extreme Classic
Cola Pop

BCAA Extreme Cherry Limeade Cooler

BCAA Extreme Cherry
Limeade Cooler

BCAA Extreme Unflavoured

BCAA Extreme
Unflavoured

BCAA je doma, to sa ráta, The Protein Works

Rovnako ako BCAA môžu pomôcť znížiť svalovú bolesť pri cvičení, môžu tiež pomôcť znížiť únavu vyvolanú cvičením. V určitom okamihu každý zažije únavu a vyčerpanie z cvičenia. Ako rýchlo ste unavení, záleží na niekoľkých faktoroch, vrátane intenzity a trvania cvičenia, podmienok prostredia a vašej výživy a úrovne fitness

Whey Proteiny, BCAA, The Protein Works

BCAA Extreme Orange Burst

BCAA Extreme
Orange Burst

BCAA Extreme Watermelon Breeze

BCAA Extreme
Watermelon Breeze

BCAA Green Apple Spike

BCAA Green
Apple Spike

BCAA Ultra 5:1:1

BCAA
Ultra 5:1:1

Kde sú staré svaly?

BCAA môžu pomôcť predchádzať plytvaniu alebo rozpadu svalov. Svalové proteíny sa neustále štiepia a obnovujú (syntetizujú). Rovnováha medzi rozkladom a syntézou svalových bielkovín určuje množstvo bielkovín vo svaloch. Strata alebo rozpad svalov nastáva, keď rozpad bielkovín prekročí syntézu svalových bielkovín. Uvidíte ako zošúverie ten Hitlerov obdivovateľ, magor z nášho parlamentu:)

Zohnali sme si cviky Joe Weidera a  dvíhali tie činky a dvíhali. Všetkých nás to časom prešlo a dali sme sa na klasický šport!
Srvátka a kazeín sú považované za vysoko kvalitné proteíny, pretože obsahujú všetky aminokyseliny potrebné pre vaše telo.
S BCAA, ale hlavne zdravo!

BCAA môžu zlepšovať zdravie ľudí s cirhózou, chronickým ochorením, pri ktorom pečeň nefunguje správne. Odhaduje sa, že u 50% ľudí s cirhózou sa vyvinie hepatická encefalopatia, čo je strata funkcie mozgu, ku ktorej dochádza, keď pečeň nie je schopná odstrániť toxíny z krvi. Zatiaľ čo určité cukry a antibiotiká sú hlavnými liečebnými postupmi pri hepatálnej encefalopatii, BCAA môžu byť prínosom aj pre ľudí trpiacich touto chorobou.

"A Declaration of the Independence of Cyberspace"